moBILET – kolejna aplikacja do płatności za parkowanie

Z przyjemnością informujemy, że od dnia dzisiejszego za parkowanie w Gminie Ustronie Morskie można zapłacić również za pomocą aplikacji moBILET.

Mobilet ułatwia korzystanie z komunikacji miejskiej, podróżowanie samochodem czy koleją. Jedziesz i parkujesz wygodniej, a nawet taniej. moBiLET jest dostępny w ponad 100 miastach w Polsce i oferuje wiele korzyści. Nawet, jeśli zapomnisz portfela, zawsze masz bilet pod ręką.

Bez gotówki? Bez problemu!  Wychodząc z domu, nie musisz brać ze sobą drobnych do parkomatu. Płacisz za bilety za pomocą wygodnych metod płatności dostępnych dla Ciebie dzięki moBiILET.

Oszczędzaj swój czas. Postaw na wygodę – nie stój w kolejkach. Nie biegaj do parkomatu, by przedłużyć bilet. Kup bilet na autobus już na przystanku, bilet kolejowy – w przedziale, a parkingowy – w drodze na spotkanie.

Parkujesz? Płać mniej. Czas ucieka. Nie wiesz, ile spędzisz go w urzędzie, ile u lekarza, ile na spotkaniu. Z moBiLET płacisz za faktyczny czas parkowania. Z dokładnością do 1 minuty.

Płatne parkowanie w 6 krokach
Parkujesz w strefie parkowania lub na płatnym parkingu? Nie szukaj parkomatu. Oznakuj auto z moBiLET+, wygodnie opłać, przedłuż lub zakończ postój:

+ Uruchom aplikację moBiLET, wybierz „płatne parkowanie”
+ Podaj nr rejestracyjny/pojazd i wybierz czas postoju
+ Potwierdź początek parkowania
+ Twój bilet jest już widoczny w systemie dla kontrolerów
+ Zdalnie przedłuż bilet lub zakończ parkowanie
+ Płać tylko za wykorzystany czas!

Strona www aplikacji moBILET

Archiwa
lipiec 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Skip to content