Centrum Sportowo – Rekreacyjne Helios

Centrum Sportowo – Rekreacyjne Helios to nowoczesny kompleks sportowo rekreacyjny w skład którego wchodzi pływalnia kryta, kąpielisko otwarte, sauny, jacuzzi, kręgielnia, korty tenisowe oraz boisko do siatkówki plażowej. W naszym obiekcie znajduje się również punkt gastronomiczny w którym po wspaniałej zabawie można odpocząć i smacznie zjeść.
Pływalnia kryta oferuje Państwu min. 6-cio torowy basen pływacki o wymiarach 25 x 12,5 m oraz głębokości od 1,2 – 1,8 m i basen szkoleniowo – rekreacyjny o wymiarach 13,7 x 12,5 m oraz głębokości od 0,9 – 1,25 m.
Basen rekreacyjny posiada wydzieloną 2 torową strefę nauki pływania o głębokości 0,90 m, 2 gejzery powietrzne, 2 kaskady wodne z szeroką wylewką do masażu karku, 2 stacje masażu wodno -powietrznego, 4-stanowiskową ławkę z hydromasażem.
W strefie rekreacyjnej znajdują się również zjeżdżalnia wodna (rura zamknięta) o długości około 45m, 3 wanny WHIRLPOOL do hydromasażu oraz 2 sauny (sucha i parowa).
Głównym elementem kąpieliska otwartego jest wielofunkcyjna niecka basenowa oraz plaża trawiasta z wydzieloną strefą do opalania i placem zabaw dla dzieci. Zewnętrzna niecka basenowa o wymiarach 25 x 24 m i głębokości od 0,9 – 1,35 m oferuje 4 tory pływackie, 30 metrową zjeżdżalnię wodną oraz 15 metrową zjeżdżalnię płaszczyznową.

Skip to content