• slide4.jpg
  • slide5.jpg
  • slide6.png
  • slide7.png
  • slide8.png

Grupy Tenisowe

Zajęcia prowadzone są na różnych poziomach:  

·         „Tenisowe PRZEDSZKOLAKI”;

·         „Tenis MALUCHA”,

·          Zajęcia indywidualne i grupowe.

 

Charakterystyka grup tenisowych:

„TENISOWE PRZEDSZKOLAKI”:

Zajęcia w przedszkolu tenisowym przeznaczone są dla dzieci w wieku 5-6 i 7-8 lat. Zajęcia odbywają się  raz lub dwa razy w tygodniu w grupach 4-6 osobowych.

W czasie zajęć dzieci poznają podstawy tenisa poprzez formę gier i zabaw ruchowych prowadzonych bezpośrednio na korcie. Dzięki różnorodnym metodom i formom nauczania nasze zajęcia rozwijają sprawność fizyczną i koordynację  uczniów, uczą dyscypliny zajęć i hartują wolę walki oraz zdrowej rywalizacji sportowej. Istnieje możliwość tworzenia nowych grup na bieżąco w zależności od zainteresowania.

 

„TENIS MALUCHA”

Jest to kolejny etap w rozwoju tenisowym dzieci w którym poznają one nowe elementy techniki gry wraz z podstawami taktyki. Zajęcia w formie ścisłej, gier i zabaw odbywają się na kortach i mają charakter rywalizacji i współzawodnictwa. Przeprowadzane są sprawdziany, konkursy motywujące i uatrakcyjniające zajęcia. Duży nacisk kładziemy na  doskonalenie techniki elementów gry, podnoszenie zdolności motorycznych i technice poruszania się na całym korcie.  Zajęcia odbywają się w grupach 4- 6 osobowych.Istnieje możliwość tworzenia nowych grup na bieżąco w zależności od zainteresowania.

 

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE I GRUPOWE

 

Prowadzimy zajęcia indywidualne dla dzieci, młodzieży i dorosłych w grupach 1-2 osobowych. Udostępniamy możliwość wypożyczenia sprzętu tenisowego do gry oraz doradztwo przy ich zakupie własnego.  

b_620_620_16777215_00_images_cennik_-_tenis.jpg