• slide4.jpg
  • slide5.jpg
  • slide6.png
  • slide7.png
  • slide8.png

28 listopada br. odbyły się organizowane przez Szkołę Podstawową, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Uczniowski Klub Sportowy „Sokół” – VII MIKOŁAJKOWE MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY PŁYWACKIE „HELIOS 2017”. Przy oprawie muzycznej przygotowanej przez Gminny Ośrodek Kultury do rywalizacji przystąpiło 139 zawodników ze Szkoły Podstawowej w Mielnie, Gościnie, Tymieniu, Szkoły Podstawowej nr 3 z Koszalina oraz Ustronia Morskiego – gospodarza sportowych zmagań. Nie zawiedli także rodzice, członkowie UKS „Sokół”, którzy bardzo licznie zaangażowali się w kulinarno – sędziowską obsługę zawodów. Dla jednych był to pierwszy udział w zawodach sportowych, dla innych możliwość sprawdzenia swoich możliwości i poprawy osiągnięć życiowych. Ogromne emocje, radość, łzy, a dla każdego uczestnika słodki prezent od Mikołaja i pamiątkowy dyplom.

 

Na zwycięzców poszczególnych kategorii czekały medale, dyplomy, mikołajkowe nagrody, które w trakcie uroczystej dekoracji we wszystkich kategoriach wręczyła Dyrektor Szkoły Podstawowej w Ustroniu Morskim Pani Mariola Ostrowska.

 

Pierwsze ,,trójki" – pomiar ręczny
VII MIKOŁAJKOWE ZAWODY PŁYWACKIE „HELIOS 2017”
Ustronie Morskie, 28.11.2017 r.
 
 
Konkurencja 1: dziewczęta – 25 m – styl dowolny – kl. I (rocznik 2010 i mł.): 
1. OLGA MĘCH (SP USTRONIE MORSKIE) - 26,39
2. JULIA KOTLIŃSKA (SP USTRONIE MORSKIE) - 31,00
3. LENA MASTALERZ (SP TYMIEŃ) - 35,50
 
 
Konkurencja 2: chłopcy – 25 m – styl dowolny – kl. I (rocznik 2010 i mł.):
1. DOMINIK SHLEGEL (SP USTRONIE MORSKIE) - 32,09
2. KAMIL MAŁYSZEWICZ (SP USTRONIE MORSKIE) - 34,56
3. MARCIN TRZESZCZKOWSKI (SP USTRONIE MORSKIE) - 38,60
 
 
Konkurencja 3: dziewczęta – 25 m – styl dowolny – kl. II (rocznik 2009):
1. OLIWIA SURDYK (SP USTRONIE MORSKIE) - 19,69
2. ALEKSANDRA WINDORPSKA (SP USTRONIE MORSKIE) - 20,19
3. KLAUDIA ŻUBRYJ (SP MIELNO) - 26,70
 
 
Konkurencja 4: chłopcy – 25 m – styl dowolny – kl. II (rocznik 2009):
1. JAKUB ŻEROMSKI (SP USTRONIE MORSKIE) - 25,03
2. IGOR RYMASZEWSKI (SP USTRONIE MORSKIE) - 25,17
3. DAWID WRÓBLEWSKI (SP USTRONIE MORSKIE) - 26,50

 
Konkurencja 5: dziewczęta – 25 m – styl dowolny – kl. III (rocznik 2008):
1. PATRYCJA DOJKA (SP USTRONIE MORSKIE) - 18,36
2. MAŁGORZATA ZAJĄC (SP USTRONIE MORSKIE) - 19,43
3. SARA HOFMAN (SP USTRONIE MORSKIE) - 20,23
 
 
Konkurencja 6: chłopcy – 25 m – styl dowolny – kl. III (rocznik 2008):
1. MATEUSZ CIBA (SP USTRONIE MORSKIE) - 16,75
2. SAMMY DUDEK (SP USTRONIE MORSKIE) - 23,34
3. MAKSYMILIAN CYBULA (SP 3 KOSZALIN) - 24,58
 
 
Konkurencja 7: sztafeta mieszana (2 dz + 2 chł) – 4 x 25 m – styl dowolny – kl. I – III SP (roczniki 2008 i mł.):
1. SP USTRONIE MORSKIE - 1.21,60
PATRYCJA DOJKA
MAŁGORZATA ZAJĄC, 
MATEUSZ CIBA,
SAMMY DUDEK
2. SP USTRONIE MORSKIE - 1.32,59
IGOR RYMASZEWSKI,
DAWID WRÓBLEWSKI
SARA HOFMAN, 
ALEKSANDRA WINDORPSKA
3. SP KOSZALIN - 1.42,16
ALICJA OSTROWSKA, 
KLAUDIA SIUDA,
MICHAŁ CAR
MAKSYMILIAN CYBULA
 
 
Konkurencja 8: dziewczęta – 50 m – styl grzbietowy – kl. IV – V SP (roczniki 2007 – 2006):
1. ROKSANA HOFMAN (SP USTRONIE MORSKIE) - 39,20
2. JUSTYNA KLIMOROWSKA (SP USTRONIE MORSKIE) - 40,66
3. MARIA MAKOWSKA (SP USTRONIE MORSKIE) - 42,62
 
 
Konkurencja 9: chłopcy – 50 m – styl grzbietowy – kl. IV – V SP (roczniki 2007 – 2006):
1. ŁUKASZ WIŚNIEWSKI (SP 3 KOSZALIN) - 40,48
2. KAROL WOLNIEWICZ (SP USTRONIE MORSKIE) - 46,90
3. ALEKSANDER TARAMAS (SP USTRONIE MORSKIE) - 51,71
 
 
Konkurencja 10: dziewczęta – 50 m – styl grzbietowy – kl. VI – VII SP (roczniki 2005 – 2004):
1. MARCELINA BIELAK (SP USTRONIE MORSKIE) - 42,08
2. ZUZANNA PYTLOCH (SP USTRONIE MORSKIE) - 42,59
3. MARTA CIBA (SP USTRONIE MORSKIE) - 49,02
 
 
Konkurencja 11: chłopcy – 50 m – styl grzbietowy – kl. VI – VII SP (roczniki 2005 – 2004):
1. KRZYSZTOF ZAJĄC (SP USTRONIE MORSKIE) - 39,06
2. FILIP LUBACZ (SP 3 KOSZALIN) - 44,08
3. DAMIAN KUBIAK SP USTRONIE MORSKIE 46,18
 
 
Konkurencja 12: dziewczęta – 50 m – styl grzbietowy – kl. II – III Gim. (roczniki 2003 – 2002):
1. ANNA STECYNA (SP KOSZALIN) - 53,12
2. PATRYCJA ZASADA (SP USTRONIE MORSKIE) - 58,22
3. MARTA KUCHARYCZ (SP USTRONIE MORSKIE) - 59,25
 
 
Konkurencja 13: chłopcy – 50 m – styl grzbietowy – kl. II – III Gim. (roczniki 2003 – 2002):
1. JAKUB NOWAK (G - SP 3 KOSZALIN) - 35,86
2. WIKTOR MAKOWSKI (G - SP USTRONIE MORSKIE) - 37,40
3. ADRIAN ZANIEWICZ (G - SP GOŚCINO) - 47,37
 
 
Konkurencja 14: dziewczęta – 50 m – styl dowolny – kl. IV – V SP (roczniki 2007 – 2006):
1. ROKSANA HOFMAN (SP USTRONIE MORSKIE) - 33,95
2. MARIA MAKOWSKA (SP USTRONIE MORSKIE) - 36,31
3. JUSTYNA KLIMOROWSKA (SP USTRONIE MORSKIE) - 36,86
 
 
Konkurencja 15: chłopcy – 50 m – styl dowolny – kl. IV – V SP (roczniki 2007 – 2006):
1. ŁUKASZ WIŚNIEWSKI (SP 3 KOSZALIN) - 37,16
2. PIOTR RADKA (SP USTRONIE MORSKIE) - 39,82
3. MATEUSZ ŚWIECKI (SP USTRONIE MORSKIE) - 40,62
 
 
Konkurencja 16: dziewczęta – 50 m – styl dowolny – kl. VI – VII SP (roczniki 2005 – 2004):
1. ZUZANNA PYTLOCH (SP USTRONIE MORSKIE) - 33,65
2. MARCELINA BIELAK (SP USTRONIE MORSKIE) - 40,30
3. JAGODA BIEŃKO (SP GOŚCINO) - 45,40
 
 
Konkurencja 17: chłopcy – 50 m – styl dowolny – kl. VI – VII SP (roczniki 2005 – 2004):
1. KRZYSZTOF ZAJĄC (SP USTRONIE MORSKIE) - 34,79
2. FILIP LUBACZ (SP 3 KOSZALIN) - 35,26
3. ERNEST ŻUBRYJ (SP MIELNO) - 36,13
 
 
Konkurencja 18: dziewczęta – 50 m – styl dowolny – kl. II – III Gim. (roczniki 2003 – 2002):
1. ANNA STECYNA (SP 3 KOSZALIN) - 44,28
2. MAJA ZABŁOCKA (SP MIELNO) - 44,87
3. MARTA OLESZCZUK (SP USTRONIE MORSKIE) - 45,56
 
 
Konkurencja 19: chłopcy – 50 m – styl dowolny – kl. II – III Gim. (roczniki 2003 – 2002):
1. TOMASZ KOTLIŃSKI (SP USTRONIE MORSKIE) - 28,93
2. JAKUB NOWAK (SP 3 KOSZALIN) - 29,68
3. ANTONI SZKLARSKI (SP USTRONIE MORSKIE) - 31,21
 
 
Konkurencja 20: kl. IV – VII SP ( roczniki 2004 – 2007 ) – sztafeta mieszana 4 x 25 m stylem dow. (2 dz + 2 chł.) – łączny wiek zawodników 46 lat
1. SP USTRONIE MORSKIE - 1.04,09
DAMIAN KUBIAK, 
KRZYSZTOF ZAJĄC,
ZUZANNA PYTLOCH, 
MARIA MAKOWSKA,
2. SP USTRONIE MORSKIE - 1.09,09
KAROL WOLNIEWICZ,
MATEUSZ ŚWIECKI,
ROKSANA HOFMAN,
JUSTYNA KLIMOROWSKA
3. SP 3 KOSZALIN - 1.23,32
ZUZANNA CHLEBANOWSKA
ZUZANNA WRZESZCZ
EMILIA KILIAN
ŁUKASZ WIŚNIEWSKI
 
 
Konkurencja 21: kl. II – III GIM. ( roczniki 2002 – 2003 ) - sztafeta mieszana 4 x 50 m stylem dow. (2 dz + 2 chł )
1. G - SP KOSZALIN - 2.40,25
KAROLINA JANIK 
FILIP LUBACZ
ANNA STECYNA
JAKUB NOWAK
2. G - SP USTRONIE MORSKIE - 2.41,00 
ALEKSANDRA LIPSKA 
PATRYCJA ZASADA
ANTONI SZKLARSKI
TOMASZ KOTLIŃSKI
3. G - SP MIELNO - 2.44,76
ERNEST ŻUBRYJ 
JAKUB MIERZEJEWSKI
MAJA ZABŁOCKA
NATALIA TRĄBKA

 

 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom udziału w sportowej zabawie!